MŁODZI Z URUGWAJU W NOCKOWEJ
ZAPRASZAMY PARAFIAN NA ŚDM 2016

W ramach Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii będziemy gościć 11 młodych osób z Urugwaju, pierwsza grupa przyjeżdża już w niedzielę 17.07.2016 . Przez tydzień obecności będą poznawać nasz region, modlić się i dzielić wiarą i radością. Wszystkich Zapraszamy do uczestnictwa wraz z nimi w takich wydarzeniach jak:

• W sobotę w kościele Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie będzie wspólne spotkanie modlitewne młodzieży z Urugwaju i Argentyny, na które zapraszamy także naszą młodzież. Rozpoczyna się od godz. 9:00;
  • W sobotę po południu od godz. 16.00 w Rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się Festiwal Młodych – wspólne, radosne spotkanie ponad 1400 gości z 19 krajów świata oraz młodzieży z naszej diecezji. Darmowe bilety, będą dostępne dla wszystkich chętnych w zakrystii. Zapraszamy szczególnie młodzież. Z naszej parafii będzie możliwość wyjazdu autobusem na to spotkanie.

Poza naszą parafią zachęcamy także do uczestnictwa:

• W czwartek i piątek od godz. 19.30 - koncerty na rynku w Rzeszowie,
  • W niedzielę o 9.15 – Wspólna Msza św. w Sędziszowskiej Farze dla wszystkich gości z Argentyny i Urugwaju.

Uwaga!

Dla wszystkich, którzy wyjeżdżają autobusem z Nockowej na sobotnie spotkanie na Podpromiu. Autobus zabierze chętnych z parkingu przy kościele w Nockowej o 14.30.

W autobusie też zostaną rozdane bilety na Podpromie.

Parafia pw. św. Michała Archanioła
w Nockowej

Nockowa 49
39-124 Iwierzyce

tel: 17 222 10 32 - w godz. pracy Kancelarii

tel: 667 192 061 - grabarz

© 2017-2020 Parafia pw. św. Michała Archanioła w Nockowej. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme.
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY